YAZI İÇERİĞİ

Aşağıda, şarkının Güfte ve Bestecisi ile Makamı belirtilmiştir.

Bestecisine ait Biyografisini bulabilirsiniz.

Şarkıların notaları, Bestecilerin biyografileri ile ilgili yararlandığım Sayın Salih Bora ve Nota Arşivleri.com sitesine, tüm yayın içeriklerini karşılıksız paylaştıkları için sonsuz teşekkür ediyorum. 

Aramak istediğiniz şarkıyı sayfamızın en üstünde

yer alan "Arama Çubuğu" ile bulabilirsiniz.

Olmaz olmaz bu iş olamaz karaoke

Söz: Fikret Şenes

Müzik: Apostolos Kaldaras1946 yılında İstanbul’da doğdu. Sezen Aksu, Ebru Gündeş, Ajda Pekkan, Nilüfer, Ferdi Özbeğen, Bülent Ersoy’un aralarında yer aldığı sanatçılara şarkı sözü yazdı.2002 yılının Nisan ayında “35 Yılın Şarkıları” isminde bir albüm çıkarmıştır. Sözlerini yazdığı şarkıları ünlü sanatçılar seslendirmiştir.

1. Sana Ne Kime Ne – Ajda Pekkan

2. Yok Yok Yalan Deme – Ferdi Özbeğen

3. Tek Başına – Ayten Alpman

4. Boşvere Boşvere – Nil Burak

5. O Günler – Selda Bağcan

6. Gönlüm Seninle – Yeliz

7. Hey Gidi Günler – Çeşitli Sanatçılar

8. Bazen – Sezen Aksu

9. O Karanlık Geceler – Ferdi Özbeğen

10. Sarıl Bana – Ajda Pekkan

11. Halikarnas – Akrep Nalan

12. Yanımda Olsa – Ayten AlpmanMuğla’nın Bodrum İlçesi’nde otopark görevlisi olarak çalışan kendisi gibi hiç evlenmeyen Nazmi Kafadar ile hayatını birleştirdi.20 Temmuz 2010 tarihinde herkesten habersiz nikah kıyan çift 1 Ağustos 2010 tarihinde Baraz Otel’de yakın arkadaşları ve ailelerinin katıldığı düğünle dünya evine girdi. Düğüne Selda Bağcan, Seyyal Taner, Ferdi Özbeğen, Akrep Nalan, Ülkü Aker’in kız kardeşi Ülfet Kınay, damadın annesi Gülter Kafadar, babası Maksut Kafadar da katıldı. Çift bol bol dans edip eğlendi. Aker, eşinin anne ve babasının elini öptü. Takı töreninin ardından gece sona erdi.İlk kez evlenen ve beyaz gelinlik giyen Ülkü Aker, Nazmi Kafadar’ı tanıyana kadar evlenmeyi düşünmediğini belirterek, “Biz 6 kardeşiz, en büyükleri ben olduğum için onlara hep ben bakmak zorunda kaldım. Kardeşlerimi evlendirirken, kendimi unuttum. Evliliği düşünmüyordum. 8 ay önce tanışmıştık. Bana çok ısrar etti. Ben de yalnızlığın Allah’a mahsus olacağını düşünerek teklifini kabul ettim. Çünkü yalnızlık çok kötü bir şey. Ben çok yalnız yaşadım. Allah kimseyi yalnız bırakmasın” dedi.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Pop Şarkılar için hazırlanmış Yüzlerce Karaoke, Nota arşivi